Controleweger e-merk en etiketteren als combisysteem
Zomerdam heeft achter een bestaande X-ray een controleweger met etiketteersysteem geplaatst voor het wegen en etiketteren van aardappelproducten.
Controleweger
Etiketteren
AGF
Controleweger e-merk en etiketteren als combisysteem
Zomerdam heeft achter een bestaande X-ray een controleweger met etiketteersysteem geplaatst voor het wegen en etiketteren van aardappelproducten.
Controleweger
Etiketteren
AGF
E-merk wegen en etiketteren achter bestaande X-ray
Voor onze vaste partner hebben wij een combisysteem gebouwd voor het wegen en etiketteren van aardappelproducten. De lijn is uitgerust met een extra afgesloten uitwerpbak voor de verontreinigde producten van een bestaande X-ray. Daarna wordt de producten gewogen en vindt er e-merk registratie plaats. Voor deze klant werkt e-merk registratie in combinatie met de mogelijkheid om het Zomerdam systeem te koppelen met de vuller uitstekend. Bij gemiddeld gewicht te hoog of te laag ontvangt de vuller het signaal om meer of minder product toe te voegen wat de give away enorm laat dalen. Wanneer product voldoet aan het gewicht worden deze geëtiketteerd met een voorbedrukt label. Wegen en etiketteren is een veel gebruikte combi bij deze partner, maar ook bij Zomerdam in het algemeen.
Achter een bestaande X-ray, van een andere leverancier, heeft Zomerdam een reject met afgesloten bak. De Zomerdam software neemt het uitstoot signaal over van de X-ray. De controleweger met e-merk registratie zorgt voor een signaal richting de vuller voor het bijstellen van het gewicht om give away te reduceren. Daarna worden producten voorzien van onder en boven etiket waarna het product bij de casepacker automatisch wordt verpakt.