Skip to main content
Uw specialist in etiketteersystemen
en inspectiesystemen

Oplossing voor het rondom etiketteren van lastige spuitgietproducten

Het is vaak een grote uitdaging, maar het kan nu met een nieuwe oplossing van Zomerdam: een lastig spuitgietproduct van twee na elkaar komende etiketten voorzien op de ongelijkmatige radius van het product.

Zoals eigenlijk altijd bij Zomerdam, is de oplossing op het oog eenvoudiger dan je misschien zou verwachten. Het systeem is van twee kanten bedienbaar en wisselen naar een ander product is simpel. De constructie is bijzonder degelijk en ook de repeterende aanbrengnauwkeurigheid is van een hoog niveau. Door de eenvoudige bediening is het systeem bovendien erg gebruiksvriendelijk.

       

Laatste nieuws

Coverstory in Pakkracht

De nieuwste Pakkracht al gezien? Directeur Lute Aarsse en engineer Rico van Summeren staan samen op de cover. In een interview vertelt Lute wat de drie meest onderscheidende eigenschappen van Zomerdam zijn. Lees het verhaal hier.

Contactgegevens

Hoofdvestiging
Stoottroepenweg 6
5363 VV Velp-Grave
0486 - 42 09 80
E Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Vestiging "noord"
Middelveenseweg 7C
7921 RM Zuidwolde

Bel me terug

Vul uw naam in
Vul uw telefoonnummer in.